Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

  O agencji

  Agencja Marketingowa      

  AD MEDIA CENTER                                

  O Nas

  Nasza agencja reklamowo-marketingowa to zespół młodych, pełnych energii, kreatywnych i ambitnych specjalistów z dziedziny informatyki, grafiki oraz marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem marketingu internetowego.

  Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z funkcjonowaniem na rynku nowoczesnej firmy.
  Naszym celem jest współtworzenie sukcesu klienta poprzez dostosowanie się do jego potrzeb oraz możliwości. Nie oferujemy tylko i wyłącznie rozwiązań technologicznych – dostarczamy również doradztwo marketingowe oparte o naszą wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie biznesu.

  Promować i wspierać rozwój Małych i Średnich Przedsiębiorstw
  – to misja naszej Agencji

  Ciągła obserwacja rynku i zmieniających się trendów jest źródłem wiedzy i inspiracji, dzięki którym nasze podejście do reklamy wyróżnia się na tle innych.Do każdego realizowanego projektu stron internetowych podchodzimy indywidualnie starając się poznać Cię jak najlepiej.

  Potrafimy stworzyć reklamę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  Analizujemy Twoją grupę docelową (Twoich klientów) by stworzyć opowiedni przekaz reklamowy.
  W połączeniu niepowtarzalnego i atrakcyjnego design z umiejętną i dopasowaną do Twoich potrzeb wiedzą z zakresu marketingu oraz kreatywnością, którą oferujemy, otrzymasz w pełni funkcjonalną reklamę Twojego Biznesu, która będzie trafiała bezpośrednio do Twoich klientów i realizowała zamierzone cele.

  Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, na którym dowiesz się jaka forma promocji pomoże Ci osiągnąć sukces!